Кошик
120 відгуків
PHOTOHISTORY DESIGN
Контакти
Интернет-магазин PHOTOHISTORYСветлана
УкраїнаДніпропетровська областьДніпроГлинки 1
+380994062149
МТС
+380983010535
Киевстар
ukrtorg-ua
 • picture 1

  Рулонні штори з фотодруком

  Стильні рулонні штори з фотодруком

   

  Сучасні світлозахисні конструкції, стильні декоративні деталі, які задають тон оформлення приміщення, функціональні елементи зонування простору — все це про рулонних шторах з фотодруком Photohistory. Їх використання в інтер'єрі дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми!
   

  Фахівці Інтернет-магазину Photohistory пропонують клієнтам найвигідніші умови співпраці.
   

  ТІЛЬКИ У НАС:

  • БУДЬ-які системи рулонних штор — відкрита «Міні» з діаметром вала 19 мм, закрита «УНІ» в комплекті з П-образними монтажними штапиками, «Стандарт» для габаритних вікон на базі 32-міліметрового вала, «Лайт» з діаметром валу 25 мм для монтажу в залежності від типу на віконні стулки і отвори різного розміру.

  • БУДЬ тематичні сюжети для створення бажаної атмосфери в дитячій, спальні, на кухні, у вітальні.

  Все изображения для полиэстеровых рулонных штор обладают высоким разрешением 1200 dpi и печатаются с использованием экологически чистых красок. Они не разрушаются под действием прямых солнечных лучей, в условиях значительных перепадов влажности и температуры. У нас вы можете купить рулонные шторы с природными мотивами оформления и красочными городскими зарисовками.

  • ЛЮБЫЕ размеры рулонных штор. Интернет-магазин Photohistory дает вам возможность оформить оконное пространство с помощью стандартных секций шириной 0,50–1,50 м высотой до 185 см и изделий с индивидуальным профилем.
    

  З купівлі недорогих рулонних штор починається формування унікального малюнка офісного, житлового або торгового простору. Спеціально для вас — найкращі пропозиції від вітчизняного виробника!


   

  1 2 ... 18